Sa oled tubli!

Väsimust eirates tuli liikuda ja toimetada kuigi parema meelega oleks tahtnud lihtsalt kodus olla. POTSi puhul väsimus on üks sümptomitest. Mitte miski ei aita selle väsimuse vastu ning see kestab järjest mõnest nädalast mõne kuuni. Vahel on tunne nagu oleks väsinud sellest väsimusest.

Väsimust trotsides bussipeatuses asfaldil jäi miskit silma. Seda pildistades jäin oodatud bussist maha. Mis ikka, tuli oodata järgmist bussi ja seni silmitsesin asfaldil olevat sõnumit. See tegi tuju rõõmsamaks ja tundsin, et olengi üks väga tubli väsinud inimene. Edasine päev kulges heas tujus ja olen tänulik nendele, kes sellise idee asfaldile teostasid. Nii lihtne sõnum kuid kui tihti ise seda teistele ütleme?

Paratamatult kipub meile alati silma jääma kõik negatiivne ja positiivne jääb märkamata. Kuid igal mündil on kaks poolt ja alati tasuks ka seda teist poolt vaadata. Kui jääb silma või kõrva midagi negatiivset, siis tasub asja vaadata laialdasemalt ja leida positiivset. Aja jooksul hakkab rohkem silma jääma positiivset ja tänu sellele märkab rohkem asju, mis varem negatiivset märgates märkamata jäi. Teiste puhul kipume märkama, mida tehakse valesti kuid kui midagi hästi tehakse, siis kiituste osas oleme kitsid. Tasub märgata ja kiita, sest sellega muudame kellegi teise päeva ja enesetunde paremaks. Ka see anonüümne kiitus omab tugevat jõudu. Lisaks tuletab meelde, et tuleks tunnustada ja kiita teisi. Mida mina ka antud päeval kindlasti tavapärasest rohkem tegin. Aitähh! Kõik oleme tublid!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s